Multimedialne Muzeum na Klifie

Rewal      0 Opinie

Opis

Za pomocą najnowocześniejszych narzędzi multimedialnych przedstawione są lokalne legendy, wiele ciekawostek geograficznych, opowieść o walce ludzi z potężnym żywiołem oraz historia kościoła w Trzęsaczu. Zwiedzających wita nowoczesna, multimedialna ekspozycja, oddająca zarówno historię jak i podwodny, tajemniczy świat legend. Ponadto w Muzeum znajdują się takie atrakcje jak makieta wybrzeża klifowego, multimedialna
Na urokliwym Wybrzeżu Rewalskim, na trasie wycieczek zmierzających po największych nadmorskich atrakcjach Pomorza Zachodniego, między Kołobrzegiem a Świnoujściem, w sercu Trzęsacza, tuż obok ruin legendarnego kościoła z XIV wieku, znajduje się Multimedialne Muzeum na Klifie.

„Opowieść Neptuna”, makiety globu, mapy i hologramy. Multimedialne Muzeum na Klifie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów edukacyjno-rozrywkowych na Zachodniopomorskim Wybrzeżu.

Ze względu na swoje położenie tuż przy ruinach kościoła i zaledwie kilkaset metrów od stacji kolejki wąskotorowej, może stanowić atrakcyjny punkt programu każdej wycieczki po Pomorzu.

Dzięki multimedialnym prezentacjom z efektami specjalnymi jest to znakomita atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W Multimedialnym Muzeum na Klifie efektywnie łączy się naukę z rozrywką. Muzeum na Klifie w Trzęsaczu to nie tylko spotkanie z historią regionu, lecz także niebanalna lekcja wyobraźni dla wszystkich. Prezentacje dostępne są w polskiej, niemieckiej i wkrótce angielskiej wersji językowej. Więcej informacji na www.muzeumtrzesacz.pl.

Zdjęcia

Multimedialne Muzeum na Klifie
Multimedialne Muzeum na Klifie
Multimedialne Muzeum na Klifie