Park Rozrywki Aktywnej PIASTÓW

Chełm Gryficki      1 Opinie

Opis

Miły relaks i integracja pracowników w klimacie średniowiecza. Strzelanie z łuków, rzuty włócznią oraz sprawdzenie swoich umiejętności w używaniu miecza. Tylko u Nas wszystko to możesz zrobić pod okiem specjalistów z każdej konkurencji.

Uczestnicy mogą rywalizować (indywidualnie lub grupowo) ze sobą w rożnych konkurencjach - m.in.: przeciąganie liny, bolkowskie narty, walki na równoważni, strzelanie z łuku, rzuty toporem, oszczepem, konkursy sprawnościowe z mieczem, młotem, dybami i podkowami. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach rzemiosła. Nad wszystkim czuwa doświadczony animator.

Centrum Rozrywki Piastów, to nie tylko: grodzisko, strzelnica, park linowy, przejażdżki sprzętem wojskowym, paintball, spływy kajakowe, czy wojskowy tor przeszkód - to multitematyczny kompleks poświęcony dobrej zabawie, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie.

Zdjęcia

trenażer pilotów i skoczków wojskowych
paintaball
atrakcje - offroad - przejażdżki sprzętem woskowym
atrakcje na Redze - spływy kajakowe z Kajturem - zapraszamy

0 / 10

Upload Photos

Porady i opinie

  • kajtur

    kajtur

    Opublikowany 29 Listopad 2012

    Jest nowa atrakcja trenażer pilotów i skoczków wojskowych. Serdecznie zapraszamy na miłą zabawę,oraz doskładania zapytań 606 197 652 oraz na naszą stronę www.kajtur.pl