Latanie balonem na Mazurach i Podlasiu w okolicy Biebrzy, Narwi

Mrągowo      0 Opinie

Opis

ocin, Białowieża, Białystok, gdzie są przepiękne do lotu tereny. Pragnę przybliżyć wszystkim klimat tej niesamowitej, niecodziennej przygody jaką jest lot balonem.

Loty balonami oraz pokazy dla turystów oraz firm - ASvector.pl
Podlasie i Mazury są jednym z najpiękniejszych i najdzikszych regionów Polski. Ale by zobaczyć tak dużą przestrzeń regionu należy wzbić się w powietrze. Bez dwóch zdań widok z lotu ptaka na podlaską i mazurską ziemię zapiera dech. Lasy, zielone łąki, błękitne jeziora, rzeki i dzika przyroda stwarzają wspaniałe doznania, napawają najlepszymi wspomnieniami, siłą do dalszych działań.Jedną z opcji zapoznania się z tym w ciszy i spokoju, są loty balonem.

Sam lot balonem jest na tyle interesujący, iż jest praktycznie bezszelestny i bardzo często z gondoli daje się dostrzec dzikie zwierzęta, które w normalnych warunkach są bardzo płochliwe. A sam widok z góry na napawa nas najlepszymi uczuciami.

Ta interesująca forma zwiedzania Podlasia i Mazur balonem jest aktywną formą spędzania urlopu, wakacji, po której na długo w pamięci pozostaną wspaniałe wspomnienia.

Mam nadzieję że wzbudziłem zainteresowanie wśród Państwa i skusicie się na lot balonem :)

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt:
509 077 549
biuro@asvector.pl
www.lotybalonem.asvector.pl
www.asvector.pl

Zdjęcia

0 / 10

Upload Photos

Porady i opinie